Надувне ліжко Intex 64157, 99-191-36 см, вбудований електронасос. Односпальна





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувне ліжко Intex 64157, 99-191-36 см, вбудований електронасос. Односпальна
Категорія сайту: кровать
Виробник: Intex
Країна виробник: Китай
Варіант комфорту: Dura-Beam™ PLUS
Можливість використання: у приміщенні
Колір: сірий
Максимальне навантаження: 126 кг
Матеріал: ПВХ
Матеріал – товщина: 0.35 мм
Поверхня покриття: флоковане покриття
Поверхня покриття – товщина: 0.15 мм
Внутрішня покращена фіксація: Bottom Support™ – дополнительная фиксация нижний контур, система перегородок – вертикально-балочная (продольная)
Внутрішня технологія: Fiber-Tech™ – систему підтримки з 1000 міцних поліефірних волокон, які не розтягуються з часом, на відміну від звичайної системи
з ПВХ перегородок
Кількість місць: 1 місний
Розмір: 99 х 191 см
Розмір габаритний (заводський): 99 х 191 х 36 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Сірий |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 126 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Висота | 36 мм |
| Вага | 6 кг |
- Ціна: 1 598 ₴


