Ліхтар YEMAO YM-M02X XTE+5SMD(RGB), Li-Ion акумулятор, ЗУ Type-C, магніт





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліхтар YEMAO YM-M02X XTE+5SMD(RGB), Li-Ion акумулятор, ЗУ Type-C, магніт
Бренд: YEMAO
Матеріал: Метал
Тип живлення: акумуляторний
Зарядний пристрій: USB
Тип діода: XTE
Кількість діодів: 6 (XTE+5SMD(RGB))
Розміри: 65 х 30 мм
Кількість режимів роботи: 5 XTE (100%, 75%, 50%, 25%, стробоскоп), 4 SMD (White 100%, White 50%, RED, UV, RED+BLUE стробоскоп)
Живлення: вбудований Li-Ion акумулятор
Комплектація: ліхтар, USB кабель для заряджання
Додаткові характеристики: компактний розмір, магніт, металевий затискач
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Миготливий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Type-C |
| Колір | Різні кольори |
| Тип діода | CREE XTE 5W |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | вбудований Li-Ion акумулятор |
| Матеріал | Метал |
| Тип пристрою | Брелок |
| Тип харчування | акумуляторний |
| Артикул | 12059 |
| Комплектація | ліхтар, USB кабель для заряджання |
| Додаткові характеристики | компактний розмір, магніт, металевий затискач |
| Розміри | 65 х 30 мм |
| Кількість діодів | 6 (XTE+5SMD(RGB)) |
| Функція Power Bank | Немає |
| Оптичний зум | Немає |
| Зарядний устрво | USB |
- Ціна: 405 ₴






