Дитячий надувний басейн Intex 58438 «Єдиноріг» з навісом, 102 х 102 см





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн Intex 58438 «Єдиноріг» з навісом, 102 х 102 см
Бренд Intex
Країна виробник Китай
Тип товару дитячий надувний басейн
Артикул аналоги Intex 57113
Колір – зовнішнє облицювання білий; рожевий
Принт – зовнішне облицювання тварини
Вік 1+; 2+
Тип з навісом; з надувним дном
Форма круглий
Матеріал високоякісний вініл
Товщина матеріалу 0.25
Кількість камер 1
Будова басейну вбудований навіс від сонця
Тип підключення без виходів для підключення фільтр-насоса
Розмір заводський 102 х 102 см Діаметр 102 см Висота 13 см Фактична висота 102 см
Об'єм басейну (при заповненні 80%) 45 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Рожевий |
| Об`єм | 45 л |
| Довжина | 102 см |
| Ширина | 102 см |
| Висота | 102 см |
| Вага | 2 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
- Ціна: 788 ₴


