Надувний ігровий центр - водна гірка InPool 87849, 158 х 62 х 76 см




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний ігровий центр - водна гірка InPool 87849, 158 х 62 х 76 см
Бренд Bestway
Країна виробник Китай
Тип товару гірка
Колір – зовнішнє облицювання синій; жовтий
Вік 3+ Тип відкритий
Форма прямокутний
Матеріал високоякісний вініл
Товщина матеріалу 0. 50 мм
Максимальне навантаження 50 кг
Розмір заводський 158 х 62 х 76 см
Довжина 158 см
Ширина 62 см
Фактична висота 76 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 158 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Висота | 76 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Bestway |
- Ціна: 2 588 ₴

