Двомісний надувний човен Intex 58332 Explorer 300 Set, 211 х 117 см, (весла, ручний насос). 2-х камерний





Двомісний надувний човен Intex 58332 Explorer 300 Set, 211 х 117 см, (весла, ручний насос). 2-х камерний
Бренд Інтекс
Країна виробник Китай
Тип товару човен
Різновид Гребний човен – рухається за допомогою весел.
Має замкнуту форму корпусу без бортів, що виступають назад, і плоске днище.
Позитивні якості: компактність, мала вага, плавність і безшумність ходу.
Колір – зовнішнє облицювання оранжевий
Матеріал високоякісний вініл
Товщина матеріала 0.38 мм
Максимальна місткість один дорослий, двоє дітей
Кількість повітряних камер 2 шт
Дно ✓ надувне – надувається разом із човном.
Судно з таким дном є більш стійким і є досить жорстким, щоб не використовувати додаткові настили.
Дно (конструкція) поздовжня, вертикально-балкова конструкція «Wave Beam»
Максимальне навантаження 186 кг
Кількість місць 2-місна
Розмір у надутому вигляді 211 х 117 см
Висота (у надутому стані)* 41 см
Довжина весел 122 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гребна |
| Довжина | 211 см |
| Ширина | 117 см |
| Вантажопідйомність | 186 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Особливості | Насос, Розбірні весла |
| Стан | Новий |
| Вид човна | Надувний човен |
| Бак для води | Ні |
- Ціна: 1 395 ₴

