Дитяче надувне ліжко Intex 66810, 107х168х25см, з насосом





Дитяче надувне ліжко Intex 66810, 107х168х25 см (71 х 132 х 10 см), з ручним насосом. Односпальна
Загальні характеристики
Виробник: Intex
Країна-виробник: Китай
Продукт: Надувне ліжко
Серія: Dura-BeamTM класична
Серія: дитяча
Колір: бежевий
Розмір спального місця: 71 х 132
Внутрішня будова
Максимальне навантаження: 126 кг
Надійність конструкції: I-BeamTM: одношаровий ПВХ
Фіксація конструкції: підтримка нижній контур, поздовжня, вертикально-балкова
Покриття: флок
Щільність матеріалу: 0.35 мм
Товщина покриття: 0.15
Комплектація
Насос для накачування: Intex 68612
Клапан: силіконовий клапан Клапан Intex 11538
Сумка для зберігання: є
Насос для накачування
Матеріал: високоякісний пластик
Функція: надування
Додаткова інформація: накачування у разі прямого та зворотного руху поршня
Об'єм камери: 0.9 л
Паковання: повноколірна коробка
Вага упаковки: 4.2 кг
Об'єм упаковки: 0.016 куб.м
Габарити упаковки: 33 x 37.5 x 13 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Сірий |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Механічний ручний |
| Максимально допустиме навантаження | 126 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Висота | 46 мм |
| Вага | 6 кг |
- Ціна: 1 598 ₴






