Надувне ліжко Intex 64488, 99х191х51 см, електронасос





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувне ліжко Intex 64488, 99х191х51 см, електронасос
Виробник: Intex
Країна-виробник: Китай
Продукт: Надувне ліжко
Серія: Dura-BeamTM люкс преміум
Колір: бежевий
Розмір спального місця: 99х191см
Висота спального місця 51 см
Вбудований електронасос 220 В Intex 69635
Вага 11,6 кг
Максимальне навантаження: 126кг
Надійність конструкції: Fiber-TechTM; 1000 волокон
Фіксація конструкції: підтримка верхнього контуру, поздовжня, вертикально-балкова
Додатковий комфорт конструкції: Horizontal SupportTM
Покриття: флок
Щільність матеріалу: 0.35 мм
Товщина покриття: 0.15
Комплектація: матрац, сумка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Бежевий |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 126 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Висота | 46 мм |
| Вага | 6 кг |
- Ціна: 4 500 ₴


