Надувне двоспальне ліжко Intex 64118, 152-203-30см, вбудований електронасос


Надувне двоспальне ліжко Intex 64118, 152-203-30см, вбудований електронасос
Категорія кровать
Виробник Intex
Країна виробник Китай
Варіант комфорту Dura-Beam™ STANDARD
Можливість використання у приміщенні
Колір сірий
Максимальне навантаження 273 кг
Матеріал ПВХ Матеріал – товщина 0.35 мм Поверхня покриття флоковане покриття Поверхня покриття – товщина 0.15 мм
Внутрішня конструкція Внутрішня покращена фіксація Bottom Support™ – дополнительная фиксация нижний контур, система перегородок – вертикально-балочная (продольная)
Внутрішня технологія Fiber-Tech™ – систему підтримки з 1000 міцних поліефірних волокон, які не розтягуються з часом, на відміну від звичайної системи з ПВХ перегородок
Кількість місць 2 місний Розмір 152 х 203 см
Розмір габаритний (заводський) 152 х 203 х 30 см | 36 см (подголовник)
Розмір – додатковий функціонал піднята (вбудована) подушка як додатковий бонус вашого комфорту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Сірий |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 51 мм |
| Вага | 8 кг |
- Ціна: 1 845 ₴

