Сонячна панель 50w з дисплеєм, 670-470мм, монокристалічна





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонячна панель 50w з дисплеєм монокристалічна
Монокристаллическая сонячна панель
Потужність 50 W
Open circuit voltage (Voc) 36V
Short circuit Current (Isc) 3.06 A
Voltage at Pmax (Vmp) 18v
Current at Pmax (Ipm) 2,78 A
Power Tolerance +/- 3%
Розмір 470-670-25мм
Алюмінієва рамка
Підключення за допомогою крокодилів
Термін служби 25 років
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Потужність | 50 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 2.78 А |
| Напруга при максимальній потужності | 18 В |
| Струм короткого замикання | 3.06 А |
| Напруга холостого ходу | 36 В |
| Кількість елементів | 1 шт. |
| Виробник | IPM |
- Ціна: 1 440 ₴






