Машинка для стрижки волосся Sokany SK-LF-9957, 3 насадки, бронза





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка для стрижки Sokany SK-LF-9957 - незамінний атрибут, щоб упорядкувати волосся в домашніх умовах. Проста та безпечна конструкція дозволяє використовувати її навіть тим, хто не володіє спеціальними навичками.
Основні особливості:
- Акумулятор ємністю 1200 мАч забезпечує тривалу роботу до 180 хвилин після 3 годин заряджання.
- Професійне лезо. Ріжуча головка із нержавіючої сталі гарантує точну та комфортну стрижку.
- Універсальні насадки. У комплект входять три насадки для стрижки різної довжини.
- Ергономічність та надійність. Машинка має невелику вагу, зручно лягає в руку, виготовлена з якісних матеріалів, що гарантує довговічність використання.
- Довжина стрижки1/3/6 мм
В комплект входять кабель для заряджання, щіточка для чищення та олія для догляду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Тип приладу | Тример |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість насадок | 3 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 6 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 міс |
| Час заряджання акумулятора | 3 год |
| Час роботи від акумулятора | 180 мин |
| Довжина стриження | 1/3/6 мм |
- Ціна: 1 029 ₴



