Блендер занурювальний ручний Sokany SM-5011, 600Вт, червоний





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SOKANY SM-5011 - універсальний пристрій, що дозволяє значно заощадити час на приготування різноманітних страв. Завдяки потужності 600 Вт можна швидко та ефективно подрібнити будь-які інгредієнти, тверді овочі та горіхи. Два режими швидкості дозволяють точно налаштувати процес змішування, щоб отримати бажану консистенцію.
Блендер має просту конструкцію, знімна нога дозволяє мити комплектуючі в посудомийній машині, а перемикати швидкості можна однією рукою під час змішування або подрібнення продуктів.
Характеристики:
- Тип: занурювальний
- Потужність: 600 Вт
- Кількість швидкостей: 2
- Розміри: 37*6 см
- Матеріал ноги: нержавіюча сталь
- Матеріал корпусу: пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.05 м |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Вага | 0.78 кг |
- Ціна: 1 119 ₴





