Сендвічниця - бутербродниця Sokany SK-08051, з антипригарним покриттям, ?50вт





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сендвічниця SOKANY SK-08051 - чудовий вибір для тих, хто не хоче витрачати багато часу на приготування сніданку. Пристрій дозволяє готувати не тільки апетитні сендвічі з хрусткою скоринкою та гарячі бутерброди, але й яєчню, різні напівфабрикати з листкового або здобного тіста, а також розігріти пиріжки чи інші закуски.
Сендвічниця має оптимальну потужність, швидко нагрівається, пластини мають антипригарне покриття, що дозволяє використовувати мінімальну кількість масла, або готувати зовсім без нього. Корпус приладу виготовлений із пластику, ручка має фіксатор, що утримує кришку у закритому положенні. На кришці є індикатори включення та готовності до роботи.
Характеристики:
- Потужність: 750 Вт
- Розміри пластин: 21,5*12,5 см
- Кількість режимів роботи: 1
- Довжина шнура: 65 см
- Розміри: 23*23*8 см
- Вага: 1,4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Тип приладу | Сендвичница |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Терморегулятор | Ні |
| Тип нагріваючої поверхні | Сендвіч панелі |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні пластини, що нагріваються | Ні |
| Зберігання додаткових плиток на корпусі | Ні |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина робочої поверхні | 12.5 см |
| Глибина робочої поверхні | 21.5 см |
- Ціна: 889 ₴






