Піца мейкер електрична Sokany SK-08013, 1000 Вт з антипригарним покриттям і подвійним нагріванням





Електрична піч для піци SOKANY SK-08013 – універсальний пристрій, здатний замінити духовку. Він ідеально підійде не тільки для приготування піци, але й дозволяє готувати широке розмаїття страв, серед яких сирники, котлети, запіканки, гарячі бутерброди, запечене м'ясо та риба. Завдяки рівномірному нагріванню на готування не потрібно багато часу, а піца виходить соковитою, з апетитною хрусткою скоринкою.
Особливість пристрою - відкидна кришка на 180 °, що перетворює піцамейкер на великий домашній гриль. Для приготування можна використовувати обидві панелі одночасно, що дає можливість підсмажити стейк чи рибу, морепродукти разом із овочами чи омлетом, не змішуючи інгредієнти.
Панелі мають антипригарне покриття, тісто та інші продукти не прилипають до поверхні, що полегшує очищення та дозволяє готувати без використання олії, або з мінімальною її кількістю.
Корпус піццамейкера виготовлений із пластику, пристрій має компактні розміри і для нього можна легко знайти місце на кухні.
Характеристики:
- Потужність: 1000 Вт
- Діаметр пластин: 21 см
- Кількість режимів роботи: 1
- Матеріал корпусу: термостійкий пластик
- Довжина шнура: 65 см
- Розміри: 24*8 см
- Вага: 1,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Червоний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Джерело живлення | Електричність |
| Тип встановлення печі | Пересувна |
| Внутрішній діаметр | 21 см |
| Внутрішня довжина | 21 см |
| Розташування | Настільне |
| Внутрішня ширина | 21 см |
- Ціна: 1 439 ₴






