Ізотермічна термосумка SANNEA на 26 літрів, 36×22×23см





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переносна ізотермічна сумка-холодильник на 26 літрів - чудовий вибір для збереження температури продуктів або напоїв протягом тривалого часу. Сумка виготовлена із тришарового матеріалу, який забезпечує ефективну термоізоляцію. Ємності 26 літрів достатньо для продуктів та напоїв на велику компанію, відпочинку на природі чи кемпінгу. Час збереження температури вмісту – близько 4 годин. При використанні акумуляторів холоду цей час збільшується у кілька разів.
Характеристики:
- Матеріал: спінений поліетилен (ЕРЕ), алюмінієвий поліестер
- Матеріал ручок: нейлон
- Розміри: 36*22*33 см
- Об'єм: 26 л
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 26 л |
| Вага | 200 г |
| Особливості термосумки | Вологозахист, Герметична підкладка |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
- Ціна: 469 ₴



