Термосумка холодильник SANNE на 10 літрів, 24×18×24см





Зручна та стильна тканинна сумка-холодильник на 10 літрів – відмінний вибір для сімейного відпочинку на природі, поїздок та покупок. Містке термоізоляційне відділення підходить для ланчу на всіх членів сім'ї, або напоїв, які попередньо підігріті, або охолоджені.
Сумка виготовлена з матеріалу Оксфорд, внутрішнє покриття - плівка PEVA (нетоксичний, водонепроникний матеріал, придатний для контакту з їжею). У якості теплоізоляційного матеріалу використаний спінений поліетилен, здатний зберігати знижену температуру до 5 годин (залежно від зовнішніх умов та об'єму завантаження).
Для зручності транспортування сумка має ремінь, що регулюється, на передній стінці є кишеня для дрібниць.
Важливо!
Щоб продукти довше залишалися холодними/теплими, слід дотримуватися кількох умов:
- Продукти попередньо повинні бути охолоджені або підігріті.
- Не рекомендується залишати термосумку під прямим сонячним промінням.
- Ефективність сумки збільшується, якщо весь внутрішній простір буде заповнений продуктами рівномірно.
- Для збільшення тривалості ефекту холодильника слід скористатися акумуляторами холоду, попередньо замороженими в морозильній камері.
Характеристики:
- Матеріал: Оксфорд, спінений поліетилен (EPE), плівка PEVA
- Матеріал ремінця: нейлон
- Об'єм: 10 л
- Розміри: 24*18*24 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 9 л |
| Вага | 300 г |
| Особливості термосумки | Вологозахист, Герметична підкладка |
| Колір | Салатний |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
- Ціна: 469 ₴

