Ліхтар YEMAO YM-705A TG, 1x32850, Power Bank, ЗУ Type-C, zoom



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліхтар YEMAO YM-705A TG, 1x32850, Power Bank, ЗУ Type-C, zoom
Бренд: YEMAO
Матеріал: Метал
Тип живлення: акумуляторний
Оптичний зум: є
Зарядний пристрій: USB
Тип діода: TG
Кількість діодів: 1
Функція Power Bank: є
Розміри: 200 х 66 мм
Живлення: 1x32850 акумулятор
Комплектація: ліхтар, 1x32850 акумулятор, USB кабель для заряджання
Додаткові характеристики: індикація рівня заряду, вологозахист, ударостійкий корпус
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Дальність світлового променя | 500 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Type-C |
| Особливості ліхтаря | Оптичний зум, Пилостійкий, Зарядка для телефону, Індикатор заряду, Вологостійкий, Протиударний, Змінний акумулятор |
| Колір | Чорний |
| Тип діода | CSLPM1.TG |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | 1x32850 акумулятор |
| Матеріал | Метал |
| Тип пристрою | Ручний |
| Тип харчування | акумуляторний |
| Артикул | 11983 |
| Комплектація | ліхтар, 1x32850 акумулятор, USB кабель для заряджання |
| Додаткові характеристики | індикація рівня заряду, вологозахисту, ударостійкий корпус |
| Розміри | 200 х 66 мм |
| Кількість діодів | 1 |
| Функція Power Bank | Да |
| Оптичний зум | Да |
| Зарядний устрво | USB |
- Ціна: 1 080 ₴

