Ліхтар YEMAO YM-98K PRO AY90-N95 LED, 1x21700, ЗУ Type-C





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліхтар YEMAO YM-98K PRO AY90-N95 LED, 1x21700, ЗУ Type-C
Бренд: YEMAO
Матеріал: Метал
Тип живлення: акумуляторний
Зарядний пристрій: USB
Тип діода: AY90-N95
Кількість діодів: 1
Розміри: 162 х 60 мм
Кількість режимів роботи: 5 (100%, 75%, 50%, 25%, стробоскоп))
Живлення: 1x21700 акумулятор
Комплектація: ліхтар, 1x21700 акумулятор, USB кабель для заряджання
Додаткові характеристики: індикація рівня заряду, вологозахист IP64, ударостійкий корпус
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Світловий потік | 2840 лм |
| Дальність світлового променя | 900 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Миготливий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Type-C |
| Особливості ліхтаря | Пилостійкий, Індикатор заряду, Вологостійкий, Протиударний, Змінний акумулятор |
| Колір | Чорний |
| Тип діода | CSLPM1.TG |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 162 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | 1,21700 акумулятор |
| Матеріал | Метал |
| Тип пристрою | Ручний |
| Тип харчування | акумуляторний |
| Артикул | 12001 |
| Комплектація | ліхтар, 1x21700 акумулятор, USB кабель для заряджання |
| Додаткові характеристики | індикація рівня заряду, вологозахист IP64, ударостійкий корпус |
| Розміри | 162 х 60 мм |
| Кількість діодів | 1 |
| Функція Power Bank | Немає |
| Оптичний зум | Немає |
| Зарядний устрво | USB |
- Ціна: 945 ₴






