Ліхтар YEMAO YM-F86X 8XTE, 1x26350/26650, ЗУ Type-C, ковпачок, магніт





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліхтар YEMAO YM-F86X 8XTE, 1x26350/26650, ЗУ Type-C, ковпачок, магніт
Бренд: YEMAO
Матеріал: Метал
Тип живлення: акумуляторний
Зарядний пристрій: USB
Тип діода: XTE
Кількість діодів: 8
Розміри: 106 х 44 мм
Кількість режимів роботи: 7 (100%, 75%, 50%, 25%, стробоскоп, SOS, Red стробоскоп)
Живлення: 1x26650 акумулятор або 1x26350 акумулятор
Комплектація: ліхтар, 1x26650 акумулятор, 1x26350 акумулятор, USB кабель для зарядки, ковпачок
Додаткові характеристики: пилу і вологозахищений корпус, індикація заряду, ковпачок-розсіювач (diffuser cap), магніт, ефект світлового спіннера, що обертається (люмінесцентні вставки накопичують світло і ефектно світяться в темряві, унікальна гіроскопічна конструкція) а, додаткова секція для різних акумуляторів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Світловий потік | 3300 лм |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Миготливий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Type-C |
| Особливості ліхтаря | Пилостійкий, Вологостійкий, Протиударний, Змінний акумулятор |
| Колір | Сірий |
| Тип діода | CREE XTE 5W |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Кількість світлодіодів | 8 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 106 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | 1.26650 акумулятор або 1x26350 акумулятор |
| Матеріал | Метал |
| Тип пристрою | Ручний |
| Тип харчування | акумуляторний |
| Артикул | 12018 |
| Комплектація | ліхтар, 1x26650 акумулятор, 1x26350 акумулятор, USB-кабель для заряджання, ковпачок |
| Розміри | 106 х 44 мм |
| Кількість діодів | 8 |
| Функція Power Bank | Немає |
| Оптичний зум | Немає |
| Зарядний устрво | USB |
- Ціна: 990 ₴






