Ліхтар YEMAO YM-G921 TG 30W, 1x40700, Power Bank, ЗУ Type-C, zoom, функція лампи




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліхтар YEMAO YM-G921 TG 30W, 1x40700, Power Bank, ЗУ Type-C, zoom, функція лампи
Бренд: YEMAO
Матеріал: Метал
Тип живлення: акумуляторний
Оптичний зум: є
Зарядний пристрій: USB
Тип діода: TG
Кількість діодів: 2
Функція Power Bank: є
Розміри: 197 х 62 мм
Живлення: 1x40700 акумулятор
Комплектація: ліхтар, 1x40700 акумулятор, USB кабель для заряджання, ремінець
Додаткові характеристики: пилу та вологозахищений корпус, індикація заряду, отвір під штатив
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Дальність світлового променя | 500 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Type-C |
| Особливості ліхтаря | Оптичний зум, Пилостійкий, Зарядка для телефону, Індикатор заряду, Вологостійкий, Змінний акумулятор |
| Колір | Сірий |
| Тип діода | CSLPM1.TG |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 197 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | 1x40700 акумулятор |
| Матеріал | Метал |
| Тип пристрою | Туристичний |
| Тип харчування | акумуляторний |
| Артикул | 12003 |
| Комплектація | ліхтар, 1x40700 акумулятор, USB кабель для заряджання, ремінець |
| Додаткові характеристики | пило- та вологозахищений корпус, індикація заряду, отвір під штатив |
| Розміри | 197 х 62 мм |
| Кількість діодів | 2 |
| Функція Power Bank | Да |
| Оптичний зум | Да |
| Зарядний устрво | USB |
- Ціна: 1 080 ₴

