Ліхтар YEMAO YM-G931 TG 30W+COB, 1x40700, Power Bank, ЗУ Type-C, zoom





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: YEMAO
Матеріал: Метал
Тип живлення: акумуляторний
Оптичний зум: є
Зарядний пристрій: USB
Тип діода: TG
Кількість діодів: 2 (TG 30W+COB)
Функція Power Bank: є
Розміри: 175 х 65 мм
Кількість режимів роботи: 5 (100%, 50%, 25%, стробоскоп, SOS)
Живлення: 1x40700 акумулятор
Комплектація: ліхтар, 1x40700 акумулятор, USB кабель для заряджання, ремінець
Додаткові характеристики: пилу та вологозахищений корпус, індикація заряду
Матеріал: Метал
Тип живлення: акумуляторний
Оптичний зум: є
Зарядний пристрій: USB
Тип діода: TG
Кількість діодів: 2 (TG 30W+COB)
Функція Power Bank: є
Розміри: 175 х 65 мм
Кількість режимів роботи: 5 (100%, 50%, 25%, стробоскоп, SOS)
Живлення: 1x40700 акумулятор
Комплектація: ліхтар, 1x40700 акумулятор, USB кабель для заряджання, ремінець
Додаткові характеристики: пилу та вологозахищений корпус, індикація заряду
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Дальність світлового променя | 1000 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Миготливий, Режим SOS |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Type-C |
| Особливості ліхтаря | Оптичний зум, Пилостійкий, Зарядка для телефону, Індикатор заряду, Вологостійкий, Протиударний, Змінний акумулятор |
| Колір | Чорний |
| Тип діода | CSLPM1.TG |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | 1x40700 акумулятор |
| Матеріал | Метал |
| Тип пристрою | Ручний |
| Тип харчування | акумуляторний |
| Артикул | 12012 |
| Комплектація | ліхтар, 1x40700 акумулятор, USB кабель для заряджання, ремінець |
| Додаткові характеристики | пило- та вологозахищений корпус, індикація заряду |
| Розміри | 175 х 65 мм |
| Кількість діодів | 2 (TG 30W+COB) |
| Функція Power Bank | Да |
| Оптичний зум | Да |
| Зарядний устрво | USB |
- Ціна: 1 193 ₴






