Дитячий надувний басейн Intex 58419 «Рибалка» з навісом, 127 х 102 х 86 см





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн Intex 58419 «Рибалка» з навісом, 127 х 102 х 86 см
Бренд Intex
Країна виробник Китай
Тип товару дитячий надувний басейн Колір – зовнішнє облицювання синій
Принт – зовнішне облицювання морський
Вік 1+; 2+
Тип відкритий; з надувним дном
Форма круглий
Матеріал високоякісний вініл
Товщина матеріалу 0. 18 мм
Тип підключення без виходів для підключення фільтр-насоса
Розмір заводський 127 х 102 х 86 см
Довжина 127 см Ширина 102 см Висота 13 см
Фактична висота 86 см
Об'єм басейну (при заповненні 80%) 45 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 45 л |
| Довжина | 127 см |
| Ширина | 102 см |
| Висота | 86 см |
| Вага | 2 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
- Ціна: 788 ₴


