Дитячий надувний басейн Intex 48677 «Черепаха», 218 х 206 х 97 см, з навісом





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн Intex 48677 «Черепаха», 218 х 206 х 97 см, з навісом
Бренд Intex
Країна виробник Китай
Тип товару дитячий надувний басейн
Колір – зовнішнє облицювання синій
Принт – зовнішне облицювання тварини
Вік 2+
Тип відкритий; з надувним дном
Форма овальний
Матеріал високоякісний вініл
Товщина матеріалу 0. 3 мм
Тип підключення без виходів для підключення фільтр-насоса
Розмір заводський 218 х 206 х 97 см
Довжина 218 см Ширина 206 см
Висота 15 см
Фактична висота 197 см
Об'єм басейну (при заповненні 80%) 130 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 130 л |
| Довжина | 218 см |
| Ширина | 206 см |
| Висота | 197 см |
| Вага | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
- Ціна: 2 993 ₴




