Дитячий надувний басейн Intex 58417 «Тропічний острів», 102 х 86 см, з навісом





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн Intex 58417 «Тропічний острів», 102 х 86 см, з навісом
Бренд Intex
Країна виробник Китай
Тип товару дитячий надувний басейн
Колір – зовнішнє облицювання синій; зелений; оранжевий
Принт – зовнішне облицювання морський
Вік 1+; 2+
Тип з навісом; з надувним дном
Форма круглий
Матеріал високоякісний вініл
Товщина матеріалу 0. 25
Кількість камер 1
Будова басейну вбудований навіс від сонця
Тип підключення без виходів для підключення фільтр-насоса
Діаметр заводський 102 х 13 см
Діаметр 102 см Висота 13 см
Фактична висота 86 см
Об'єм басейну (при заповненні 80%) 45 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Зелений |
| Об`єм | 45 л |
| Довжина | 102 см |
| Ширина | 102 см |
| Висота | 86 см |
| Вага | 2 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
- Ціна: 990 ₴



