Дитяча надувна ванна Intex 48523 «Зірка», 89 х 66 х 25 см





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн Intex 58417 «Тропічний острів», 102 х 86 см, з навісом
Бренд Intex
Країна виробник Китай
Тип товару дитячий надувний басейн
Колір – зовнішнє облицювання синій; зелений; оранжевий
Принт – зовнішне облицювання морський
Вік 1+; 2+
Тип з навісом; з надувним дном
Форма круглий
Матеріал високоякісний вініл
Товщина матеріалу 0. 25
Кількість камер 1
Будова басейну вбудований навіс від сонця
Тип підключення без виходів для підключення фільтр-насоса
Діаметр заводський 102 х 13 см
Діаметр 102 см Висота 13 см
Фактична висота 86 см
Об'єм басейну (при заповненні 80%) 45 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Довжина | 89 см |
| Ширина | 66 см |
| Висота | 25 см |
| Вага | 2 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
- Ціна: 630 ₴




