Дитячий надувний басейн Intex 58435 «Єдиноріг» з навісом, фонтаном, 254 х 132 х 109 см





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн Intex 58435 «Єдиноріг» з навісом, фонтаном, 254 х 132 х 109 см
Бренд Intex
Країна виробник Китай
Тип товару дитячий надувний басейн
Колір – зовнішнє облицювання білий
Принт – зовнішне облицювання тварини
Вік 2+ Тип з навісом; з ненадувним дном
Форма овальний
Матеріал високоякісний вініл
Товщина матеріалу 0. 3
Кількість камер 1
Будова басейну знімний навіс від сонця
Тип підключення без виходів для підключення фільтр-насоса
Розмір заводський 254 х 168 х 102 см
Довжина 254 см Ширина 132 см Висота 18 см
Фактична висота 109 см
Об'єм басейну (при заповненні 80%) 130 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 130 л |
| Довжина | 254 см |
| Ширина | 132 см |
| Висота | 109 см |
| Вага | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
- Ціна: 1 170 ₴




