Дитячий надувний басейн Intex 58434 «Бджілка», 127 х 102 х 28 см





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн Intex 58434 «Бджілка», 127 х 102 х 28 см
Бренд Intex
Країна виробник Китай
Тип товару дитячий надувний басейн
Колір – зовнішнє облицювання синій
Принт – зовнішне облицювання тварини
Вік 3+
Тип відкритий; з ненадувним дном
Форма овальний
Матеріал високоякісний вініл
Товщина матеріалу 0. 25 мм
Тип підключення без виходів для підключення фільтр-насоса
Розмір заводський 127 х 102 х 13 см
Довжина 127 см Ширина 102 см Висота 28 см
Об'єм басейну (при заповненні 80%) 59 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 59 л |
| Довжина | 127 см |
| Ширина | 102 см |
| Висота | 13 см |
| Вага | 2 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
- Ціна: 473 ₴


