Дитячий надувний басейн Intex 58467 «Блакитне щастя», 147 х 33 см




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн Intex 58467 «Блакитне щастя», 147 х 33 см
Бренд Intex
Країна виробник Китай
Тип товару дитячий надувний басейн
Колір – зовнішнє облицювання синій
Вік 2+
Тип відкритий; з ненадувним дном
Форма круглий
Матеріал високоякісний вініл
Товщина матеріалу 0. 18 мм
Кількість камер 3
Тип підключення без виходів для підключення фільтр-насоса
Діаметр заводський 147 х 33 см
Діаметр 147 см Висота 33 см
Об'єм басейну (при заповненні 80%) 330 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 330 л |
| Діаметр | 147 см |
| Довжина | 147 см |
| Ширина | 147 см |
| Висота | 33 см |
| Вага | 3 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
- Ціна: 599 ₴

