Дитячий надувний басейн Intex 56182 «Люкс», 168 х 53 см





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн Intex 56182 «Люкс», 168 х 53 см
Бренд Intex
Країна виробник Китай
Тип товару дитячий надувний басейн
Колір – зовнішнє облицювання синій; білий
Вік 3+
Тип відкритий; з ненадувним дном
Форма круглий
Матеріал високоякісний вініл
Товщина матеріалу 0. 30 мм
Кількість камер 2 повітряні камери, кожна з комбоклапаном для швидкого надування і здування
Тип підключення без виходів для підключення фільтр-насоса
Діаметр заводський 168 х 53 см
Діаметр 168 см Висота 53 см
Об'єм басейну (при заповненні 80%) 462 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 462 л |
| Діаметр | 168 см |
| Довжина | 168 см |
| Ширина | 168 см |
| Висота | 53 см |
| Вага | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
- Ціна: 1 800 ₴


