Дитячий надувний басейн Intex 57195, 277 х 221 х 137 см, з навісом





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн Intex 57195, 277 х 221 х 137 см, з навісом
Бренд Intex
Країна виробник Китай
Тип товару дитячий надувний басейн
Колір – зовнішнє облицювання синій
Вік 3+ Тип з навісом; відкритий; з ненадувним дном
Форма круглий
Матеріал високоякісний вініл
Товщина матеріалу 0,20 мм
Кількість камер 2 повітряні камери, кожна з комбоклапаном для швидкого надування і здування
Тип підключення без виходів для підключення фільтр-насоса
Розмір заводський 277 х 221 х 137 см
Довжина 277 см
Ширина 221 см
Висота 137 см
Фактична висота 54 см
Об'єм басейну (при заповненні 80%) 830 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 830 л |
| Довжина | 277 см |
| Ширина | 221 см |
| Висота | 137 см |
| Вага | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
- Ціна: 4 703 ₴





