Дитячий надувний басейн Intex 57181, 229 х 152 х 48 см




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн Intex 57181, 229 х 152 х 48 см
Басейн 57181
229-147-46 см.
Прямокутний. 600 літрів.
Для дітей від 6 років
• Розмір 229х147х46 см
• Басейн із вінілу, товщина 0.32 мм
• 2 кільця
• Зливний клапан
• Ремонтний комплект
Дитячий басейн Intex 229x147x46 57181 принесе Вам масу задоволення в спекотливу та суху літню погоду. Міцність конструкції розрахована на перебування в ньому кількох людей. Габарити басейну дадуть змогу легко розмістити його на ділянці. Причудливе яскраве забарвлення обов'язково сподобається вашим дітям. Конструкція виготовлена з міцного вінілу, завтовшки 0.32 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 600 л |
| Довжина | 163 см |
| Ширина | 107 см |
| Висота | 46 см |
| Вага | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
- Ціна: 1 215 ₴

