Дитячий надувний басейн Intex 58497, 264 х 165 х 56 см





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн Intex 58497, 264 х 165 х 56 см
Бренд Intex
Країна виробник Китай
Тип товару дитячий надувний басейн
Колір – зовнішнє облицювання синій
Вік 3+ Тип відкритий; з ненадувним дном
Форма прямокутний
Матеріал високоякісний вініл
Товщина матеріалу 0. 33
Кількість камер 2
Будова басейну с сидениями
Тип підключення без виходів для підключення фільтр-насоса
Розмір заводський 264 х 165 х 56 см
Довжина 264 см Ширина 165 см Висота 56 см
Об'єм басейну (при заповненні 80%) 780 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 780 л |
| Довжина | 165 см |
| Ширина | 264 см |
| Висота | 56 см |
| Вага | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
- Ціна: 3 105 ₴


