Басейн дитячий каркасний Bestway 55028, 122 х 25 см




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Басейн дитячий каркасний Bestway 55028, 122 х 25 см
Бренд Бествей
Країна виробник Китай
Тип товару дитячий з твердими бортами басейн
Колір – зовнішнє облицювання синій
Принт – зовнішне облицювання морський
Вік 2+ Тип відкритий
Форма круглий
Матеріал високоякісний вініл
Товщина матеріалу 0,32
Будова басейну Жорстка надміцна боковина з ПВХ + міцне вінілове дно
Тип підключення без виходів для підключення фільтр-насоса
Діаметр заводський 122 х 25 см
Діаметр 122 см Висота 25 см
Об'єм басейну (при заповненні 80%) 277 л
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 277 л |
| Діаметр | 122 см |
| Довжина | 122 см |
| Ширина | 122 см |
| Висота | 25 см |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 527 ₴

