Каркасний складний басейн для тварин Intex 48400, 152 x 30 см





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркасний складний басейн для тварин Intex 48400, 152 x 30 см
Бренд Intex
Країна виробник Китай
Тип товару басейн для тварин
Колір – зовнішнє облицювання синій
Внутрішнє облицювання однотонне облицювання
Тип відкритий
Форма круглий
Матеріал високоякісний вініл
Тип підключення без виходів для підключення фільтр-насоса
Діаметр заводський 152 х 30 см
Діаметр 152 см Висота 30 см
Об'єм басейну (при заповненні 80%) 492 л
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 492 л |
| Діаметр | 157 см |
| Довжина | 157 см |
| Ширина | 157 см |
| Висота | 30 см |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 665 ₴





