Надувний ігровий центр Intex 56148 «Замок єдинорога», 196 х 178 х 127 см, з гіркою, фонтаном





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний ігровий центр Intex 56148 Замок єдинорога», 196 х 178 х 127 см, з гіркою, фонтаном
Бренд Intex
Країна виробник
Китай Тип товару ігровий центр
Колір – зовнішнє облицювання синій
Принт – зовнішне облицювання персонажі
Вік 2+ Тип відкритий
Форма овальний
Матеріал високоякісний вініл
Товщина матеріалу 0. 30
Кількість камер 1
Максимальне навантаження 54 кг
Тип підключення без виходів для підключення фільтр-насоса
Розмір заводський 196 х 178 х 127 см
Довжина 196 см Ширина 178 см Висота 15 см
Фактична висота 127 см
Об'єм басейну (при заповненні 80%) 234 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Максимальна вага | 54 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Блакитний |
| Довжина | 196 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Висота | 127 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 295 ₴





