Надувна гра на воді Intex 56500 «Баскетбол», 86 х 84 см




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувна гра на воді Intex 56500 «Баскетбол», 86 х 84 см
Бренд Intex
Країна виробник Китай
Тип товару ігри
Різновид баскетбол
Призначення використовуйте для організації активного відпочинку
Колір – зовнішнє облицювання синій; жовтий
Вікова група 6+
Вид Надувна продукція
Тематика Спортивні ігри
Матеріал високоякісний вініл
Кількість камер 1
Розмір (заводський) 86 х 84 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 84 мм |
| Ширина | 84 мм |
| Висота | 84 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 518 ₴

