Надувна іграшка розбризкувач Bestway 52572 «Космічний вибух», 64 х 61 х 102 см





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувна іграшка розбризкувач Bestway 52572 «Космічний вибух», 64 х 61 х 102 см
Бренд Bestway
Країна виробник Китай
Тип товару ігри
Різновид розбризкувач Колір – зовнішнє облицювання синій; білий; червоний
Принт – зовнішне облицювання транспорт
Насадка MultiSpray™ зверху має 6 різних режимів розпилення води для веселих ігор: Shower – душ; Flat – плоский струмінь; Cone – конус; Mist – туман; Center – центральний струмінь Bubbler – пухирці
Вікова група 2+
Вид Надувна продукція
Тематика Транспорт
Матеріал високоякісний вініл
Технологія працює від садового шлангу
Кількість камер 1
Розмір (заводський) 74 х 56 х 104 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 74 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Висота | 104 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 653 ₴

