Надувне ліжко Intex 64159, 152 х 203 х 36 см, вбудований електронасос. Двоспальне


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувне ліжко Intex 64159, 152 х 203 х 36 см, вбудований електронасос. Двоспальне
Бренд Intex
Країна виробник Китай
Серія Dura-Beam Plus
Тип товару ліжка
Колір – зовнішнє облицювання сірий
Можливість використання у приміщенні
Максимальне навантаження 272 кг
Матеріал ПВХ
Матеріал – товщина 0.35 мм
Поверхня покриття флоковане покриття
Поверхня покриття – товщина 0.15 мм
Внутрішня фіксація система перегородок – вертикально-балкова (подовжня)
Внутрішня покращена фіксація Bottom Support™ – додаткова фіксація нижнього контуру
Внутрішня технологія Fiber-Tech™ – систему підтримки з 1000 міцних поліефірних волокон, які не розтягуються з часом, на відміну від звичайної системи з ПВХ перегородок
Спальне місце | кількість місць (зведений) 152 см | 2-місний (QUEEN)
Розмір габаритний (заводський) 152 х 203 х 36 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Сірий |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 272 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Матеріал | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Висота | 46 мм |
| Вага | 6 кг |
- Ціна: 1 935 ₴

