Сонячна панель 80w, монокристалічна, 800-580мм





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонячна панель 80w, монокристалічна, 800-580мм
Монокристаллическая сонячна панель
Потужність 80 W
Open circuit voltage (Voc) 21.6V
Short circuit voltage (Isc) 4.89 A
Voltage at Pmax (Vmp) 18v
Current at Pmax (Ipm) 4,44 A
Power Tolerance +/- 3%
Розмір 580-800-25мм
Алюмінієва рамка
Діод Шоттки
Підключення за допомогою крокодилів
Термін служби 25 років
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Потужність | 80 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 4.44 А |
| Напруга при максимальній потужності | 18 В |
| Струм короткого замикання | 4.89 А |
| Напруга холостого ходу | 21.6 В |
| Кількість елементів | 1 шт. |
| Виробник | IPM |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 670 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Товщина | 25 мм |
- Ціна: 1 620 ₴




