Надувне ліжко Bestway 67699, 152 х 203 х 30 см (152 х 203 х 36 см), Двоспальне





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувне ліжко Bestway 67699, 152 х 203 х 30 см (152 х 203 х 36 см), Двоспальне
Бренд Bestway
Країна виробник Китай
Серія Pavillo™ Тип товару ліжка
Колір – зовнішнє облицювання коричневий
Можливість використання на відкритому повітрі
Максимальне навантаження 273 кг
Матеріал ПВХ
Матеріал – товщина 0.3 мм
Поверхня покриття флоковане покриття
Поверхня покриття – товщина 0.10 мм
Внутрішня фіксація система перегородок – вертикально-балкова (подовжня)
Внутрішня покращена фіксація Bottom Support™ – додаткова фіксація нижнього контуру
Внутрішня технологія I-Beam™ – система підтримки з одношаровим ПВХ
Спальне місце | кількість місць (зведений) 152 см | 2-місний (QUEEN)
Розмір габаритний (заводський) 152 х 203 х 30 | 36 см (підголовник)
Розмір – додатковий функціонал піднята (вбудована) подушка як додатковий бонус вашого комфорту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Чорний |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 270 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Матеріал | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Висота | 46 мм |
| Вага | 6 кг |
- Ціна: 1 733 ₴

