Дитяче надувне ліжко Intex 66811, 107 х 168 х 25 см, з ручним насосом, Односпальне





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяче надувне ліжко Intex 66811, 107 х 168 х 25 см (71 х 132 х 10 см) з ручним насосом, Односпальне
Бренд Інтекс
Країна виробник Китай
Тип товару ліжка
Колір – зовнішнє облицювання білий
Можливість використання у приміщенні
Максимальне навантаження 22,7 кг
Матеріал ПВХ
Матеріал – товщина 0.35 мм
Поверхня покриття флоковане покриття
Поверхня покриття – товщина 0.15 мм
Внутрішня фіксація система перегородок – вертикально-балкова (подовжня)
Внутрішня покращена фіксація Bottom Support™ – додаткова фіксація нижнього контуру
Внутрішня технологія I-Beam™ – система підтримки з одношаровим ПВХ
Спальне місце | кількість місць (зведений) 76 см | 1-місний (KIDS)
Розмір габаритний (заводський) 107 х 168 х 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Бежевий |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Механічний ручний |
| Максимально допустиме навантаження | 23 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Висота | 46 мм |
| Вага | 6 кг |
- Ціна: 1 710 ₴




