Надувне ліжко Intex 64177, 99 x 191 x 30 см, з електронасосом. Одномісне


Надувне ліжко Intex 64177, 99 x 191 x 30 см, з електронасосом. Одномісне
Бренд Інтекс
Країна виробник Китай
Серія Стандартна балка Dura-Beam
Тип товару матрац
Колір – зовнішнє облицювання сірий
Можливість використання у приміщенні або на відкритому повітрі
Максимальне навантаження 136 кг
Матеріал ПВХ
Матеріал – товщина 0.3 мм
Поверхня покриття флоковане покриття
Поверхня покриття – товщина 0.15 мм
Внутрішня фіксація система перегородок – вертикально-балкова (подовжня)
Внутрішня покращена фіксація Bottom Support™ – додаткова фіксація нижнього контуру
Внутрішня технологія Fiber-Tech™ – систему підтримки з 1000 міцних поліефірних волокон, які не розтягуються з часом, на відміну від звичайної системи з ПВХ перегородок
Габарити Спальне місце | кількість місць (зведений) 97-99 см | 1-місний (TWIN)
Розмір габаритний (заводський) 99 х 191 х 30 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Бежевий |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Матеріал | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Висота | 46 мм |
| Вага | 6 кг |
- Ціна: 1 508 ₴

