Сонячна панель 60w з дисплеєм, 725-470мм, монокристалічна





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонячна панель 60w з дисплеєм, 725-470мм, монокристалічна
Монокристаллическая сонячна панель
Потужність 60 W
Open circuit voltage (Voc) 21.6V
Short circuit Current (Isc) 3.33 A
Voltage at Pmax (Vmp) 18v
Current at Pmax (Ipm) 3,66 A
Power Tolerance +/- 3%
Розмір 470-725-25мм
Алюмінієва рамка
Підключення за допомогою крокодилів
Термін служби 25 років
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Потужність | 60 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 3.33 А |
| Напруга при максимальній потужності | 18 В |
| Струм короткого замикання | 3.66 А |
| Напруга холостого ходу | 21.6 В |
| Кількість елементів | 1 шт. |
| Виробник | IPM |
- Ціна: 1 530 ₴






