Басейн каркасний Intex 56452, "Океан", 183х38см





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Басейн каркасний Intex 56452, "Океан" 183х38см
Дитячий каркасний басейн Intex 56452 — ще один чудовий варіант для водних процедур. Надувний дитячий басейн має веселе, навіть комічне забарвлення — кумедні мультяшні персонажі з підводного світу, зроблять купання Вашої дитини ще веселішим та цікавішим. Басейн за 80% заповнення має об'єм 800 літрів.
Характеристики Intex 56452:
Розмір: 183х38 см.
Об'єм: 800 л.
Виробник: Intex
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 800 л |
| Діаметр | 183 см |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 183 см |
| Висота | 38 см |
| Вага | 3 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 720 ₴


